جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/4/17 تعداد بازدید: 350 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
پیام مهندس خندان دل به مناسبت 14 تیر روز "شهرداری و دهیاری"

مهندس هوشنگ خندان دل معاون عمران، توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ضمن تبریک روز "شهرداری و دهیاری" از خدمات کارکنان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها قدردانی نمود.


به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، متن پیام مهندس هوشنگ خندان دل به این شرح است:
"
فرارسیدن 14 تیرماه روز "شهرداری و دهیاری" را گرامی داشته و از خدمات شبانه‌روزی شهرداران و دهیاران و کارکنان شهرداری‌ها و دهیاری‌های پرتلاش سراسر کشور صمیمانه قدردانی می نمایم.
مدیریت شهری و روستائی به دلیل اثرگذاری مستقیم و غیرمستقیم بر پیکره حیات اجتماعی نقشی تعیین کننده در تداوم پایداری و توسعه یافتگی زندگی شهری و روستایی دارد. از این روی شهرداری‌ها نیازمند بهره‌مندی از تمام توان خود و ایجاد ظرفیت‌های مناسب برای اداره موفق شهرها، ارتقای شاخص های شهر و شهروندی، قوانین و مقررات روزآمد، ماشین‌آلات و تجهیزات جدید، ارتقای سطح ایمنی، تردد آسان، تحقق شهرداری الکترونیک، شناسایی درآمدهای پایدار، نیروی انسانی متعهد و متخصص، مشارکت مطلوب شهروندان در برنامه‌های شهرداری و ... هستند.
بی تردید روستاها نیز به عنوان یک نهاد زیستی اصیل و ریشه‌دار به دلیل گسترش ارتباطات از این تغییرات مصون نبوده و آگاهی رهبران فکری، نخبگان، فعالان و پیشروان این نهاد دیرپا نتیجه‌ای جز احساس و ضرورت نیاز به تغییر در شیوه‌های قدیمی اداره روستاها نداشته است.
سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها‌ی کشور، افتخار دارد به عنوان حامی و ناظر امور شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اقدامات مختلفی را برای ارتقای مدیریت شهری و روستایی در کشور انجام داده و زمینه حمایت از خدمت‌رسانی بیش از پیش از سوی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به شهروندان کشورمان را فراهم آورد و می‌کوشد ضمن ترسیم چشم‌اندازهای جدیدی از مدیریت شهری و روستایی، زمینه لازم برای روند تکاملی حرکت آنها را مهیا نماید.
خوشبختانه از آغاز دولت دوازدهم و در امتداد سیاست‌های دولت تدبیر و امید، برنامه‌های مختلفی برای حمایت از شهرداری‌ها و دهیاری‌ها طراحی و اجرایی شده است که اثرات مثبت آن یقینا می‌تواند همچون گذشته نتایج موثری را بر روند اداره شهرها و روستاها بگذارد.
در پایان، ضمن گرامیداشت مجدد 14 تیرماه روز «شهرداری و دهیاری» از خدمات شبانه‌روزی کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تقدیر و تشکر می‌کنم و توفیق روز افزون و سلامتی آنها را از درگاه خداوند متعال آرزومندم و امیدوارم با همت کارکنان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، فردایی بهتر در انتظار شهرها و روستاهایمان باشد.

 

هوشنگ خندان دل
معاون عمران، توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و
رئیس سازمان شهرداری‌ها ودهیاری‌های کشور

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد