جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/10/7 تعداد بازدید: 532 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برنامه‌های برگزار شده ویژه روز 26آذر، توسط سازمان‌های حمل و نقل همگانی شهرهای آبیک، بروجن، زرقان و نکا

به مناسبت فرا رسیدن 26آذرماه، روزحمل و نقل و رانندگان برنامه‌هایی توسط سازمان‌های حمل و نقل همگانی در شهرهای آبیک، بروجن، زرقان و نکا برگزار گردید.


26 آذر به عنوان يک روز تاريخی و غرور آفرين در تقويم اين مرز و بوم يادآور حماسه باشکوه بيعت با رهبری و يادآور فرمان تاریخی حضرت امام خمینیرحمه‌الله‌علیه و تعلق خاطر رانندگان به امام راحل و تلاش فعالان اين صنعت در استقلال کشور است که به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه، با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل در اقتصاد ایران زمین، به عنوان "روز حمل و نقلانتخاب شده است. به همین مناسبت سازمان‌های حمل و نقل همگانی تحت پوشش اتحادیه در شهرهای آبیک، بروجن، زرقان و نکا اقدام به برگزاری برنامه‌های ویژه این روز نظیر مراسم غبارروبی مزار شهدا، دیدار از خانواده‌های معظم شهدا، رژه تاکسی‌های درون‌شهری، جشن روز ملی حمل و نقل، تئاتر، ویژه‌برنامه کودکان، مسابقات ورزشی( دوچرخه‌سواری، تیراندازی، پرتاب دارت، طناب‌کشی و...)، تجلیل از رانندگان نمونه و فعالان حوزه حمل‌ونقل همگانی و ... نمودند.

گفتنی است این برنامه‌ها با حضور مسئولان محترم استانی و شهرستانی، رانندگان محترم ناوگان حمل و نقل درون‌شهری و خانواده‌های محترم آنان در شهرهای مذکور برگزار گردیده است.

برنامه‌های برگزار شده توسط سازمان‌های حمل و نقل همگانی تحت پوشش اتحادیه به روایت تصویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد