جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/1/20 تعداد بازدید: 671 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان حمل‌و‌نقل همگانی شهر پرند در حوزه مهندسی ترافیک

عملکرد، اقدامات و فعالیت‌های سازمان حمل‌و‌نقل همگانی پرند، شانزدهم فروردین‌ماه توسط تیم کارشناسی اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت.


در راستای بازدیدهای دوره‌ای معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی سراسر کشور در حوزه مهندسی ترافیک و سنجش میزان برخورداری آنها از تسهیلات ترافیکی، بازدیدی در تاریخ 16/01/1396 از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان حمل‌ونقل همگانی پرند به‌عمل آمد.

ابتدا تیم کارشناسی اتحادیه با حضور در محل سازمان نشستی با سعادتمند مدیرعامل سازمان و رستگار کارشناس مجموعه برگزار نمودند که در آن به بحث و تبادل نظر در زمینه نواقص و مشکلات حمل‌و‌نقلی شهر پرند پرداخته شد.

در ادامه کارشناسان واحد مطالعات حمل‌و‌نقل معاونت برنامه‌ریزی‌ و‌ توسعه اتحادیه با همراهی مدیرعامل و کارشناس سازمان حمل‌و‌نقل همگانی پرند به بازدید میدانی و شناسایی معابر اصلی، موقعیت ایستگاه‌ها، مسیر خطوط حمل‌و‌نقل همگانی و هم‌چنین شناخت کاربری‌های عمده تولید و جذب سفر موجود در شهر پرداخته و به منظور شناخت نواقص و معضلات موجود، اقدام به برداشت‌های میدانی در سطح شهر نمودند. از جمله موضوعات مورد بازدید در برداشت‌های میدانی می‌توان به ناوگان تاکسی و اتوبوس، ایمنی ترافیک، طرح هندسی، علائم و تجهیزات ترافیکی، دوربین‌های نظارت تصویری، تسهیلات عابر پیاده و دوچرخه، حمل‌و‌نقل بار و کالا در قالب تکمیل چک لیست ارزیابی کیفی و برداشت تصاویر اشاره نمود.

لازم به ذکر است این بازدیدها مطابق سنوات گذشته در سال 1396 نیز در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی ‌و ‌توسعه اتحادیه قرار داشته و به تدریج از سایر سازمان‌های عضو اتحادیه نیز صورت خواهد پذیرفت. 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد