جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/12/25 تعداد بازدید: 753 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بازدید از مراکز معاینه فنی خودروهای سبک استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری

مراکز معاینه فنی خودروهای سبک استان اصفهان و مرکز تازه تاسیس شلمزار واقع در استان چهارمحال و بختیاری توسط کارشناسان معاینه فنی اتحادیه مورد ارزیابی قرار گرفت.

مراکز معاینه فنی خودروهای سبک استان اصفهان و مرکز تازه تاسیس شلمزار واقع در استان چهارمحال و بختیاری توسط کارشناسان معاینه فنی اتحادیه مورد ارزیابی قرار گرفت.


تیم کارشناسی معاینه فنی اتحادیه  مراکز معاینه فنی شهرهای کاشان، نجف آباد، نطنز در استان اصفهان و یک مرکز تازه تاسیس در شهر شلمزار واقع در استان چهارمحال و بختیاری را طی مدت دو روز مورد ارزیابی قرار داد. بازدید از مراکز فوق‌ از 17 اسفندماه آغاز و روز چهارشنبه 18 اسفند‌ماه پایان یافت.

بازدید ارزیابان اتحادیه در مرکز تازه تاسیس شلمزار با همراهی نماینده استانداری صورت پذیرفت.

شایان ذکر است از اهداف این دوره از بازدیدهای ادواری که در راستای بهینه‌سازی عملکرد معاینه فنی خودروهای سبک کشور انجام می‌گیرد؛ می‌توان دستیابی به هوای پاک و ایمنی بیشتر خودروها را نام برد که بدین منظور مراکز معاینه‌فنی از جهت نحوه انجام آزمون توسط کارکنان مراکز و نحوه کار با دستگاه‌های آزمون، نصب و عملکرد دوربین‌های پلاک‌خوان، ارتباط بین دستگاه‌ها و برخط‌سازی با سامانه سیمفا، کالیبراسیون دستگاههای سوخت‌سنج و سه‌گانه، عملکرد قسمت‌های مکانیکی از قبیل غلطک‌های آزمون ترمز و شرایط فضای فیزیکی جهت انجام آزمون‌های معاینه فنی بررسی گردیدند و آموزش و راهنمایی‌های لازم به مدیران و کارشناسان فنی این مراکز توسط کارشناسان اتحادیه ارائه گردید.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد