جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/12/24 تعداد بازدید: 691 تعداد نظرات ارسالی: 1 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان حمل‌و‌نقل همگانی وحیدیه در حوزه مهندسی ترافیک

عملکرد، اقدامات و فعالیت‌های سازمان حمل‌و‌نقل همگانی وحیدیه، هجدهم اسفند‌ماه توسط تیم کارشناسی اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت.


در راستای بازدیدهای دوره‌ای معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی سراسر کشور در حوزه مهندسی ترافیک که از اردیبهشت‌ماه سال جاری به‌منظور ارزیابی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی عضو اتحادیه در حوزه مهندسی ترافیک و سنجش میزان برخورداری آنها از تسهیلات ترافیکی آغاز گردیده، بازدیدی در تاریخ 1395/12/18 از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان حمل‌ونقل همگانی وحیدیه به‌عمل آمد.

ابتدا تیم کارشناسی اتحادیه با حضور در محل سازمان نشستی را با یعقوبی مدیرعامل سازمان و کارشناس مالی مجموعه برگزار نمودند که در آن به بحث و تبادل نظر در زمینه نواقص و مشکلات حمل‌و‌نقلی شهر وحیدیه پرداخته شد.

در ادامه کارشناسان واحد مطالعات حمل‌و‌نقل معاونت برنامه‌ریزی‌و‌توسعه اتحادیه با همراهی کارشناس سازمان حمل ‌و ‌نقل همگانی وحیدیه به انجام بازدید میدانی و شناسایی معابر اصلی، موقعیت ایستگاه‌ها، مسیر خطوط حمل‌و‌نقل همگانی و هم‌چنین شناخت کاربری‌های عمده تولید و جذب سفر موجود در شهر پرداخته و به منظور شناخت نواقص و معضلات موجود، اقدام به برداشت‌های میدانی در سطح شهر نمودند. از جمله موضوعات مورد بازدید در برداشت‌های میدانی می‌توان به تسهیلات و ناوگان تاکسی و اتوبوس، ایمنی ترافیک، طرح هندسی، علائم و تجهیزات ترافیکی، دوربین‌های نظارت تصویری، تسهیلات عابر پیاده و حمل‌و‌نقل بار و کالا در قالب تکمیل چک لیست ارزیابی کیفی و برداشت تصاویر اشاره نمود.

پس از انجام بازدیدهای میدانی و برداشت‌ها، کارشناسان اتحادیه مجدد جلسه‌ای با مدیرعامل سازمان در ساختمان مجموعه داشته و به انتقال نظرات و بحث و گفتگو پیرامون مسائل شهر در حوزه مدیریت ترافیک پرداختند.

لازم به ذکر است این بازدیدها که از ابتدای سال 1395 در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی‌و‌توسعه اتحادیه قرار گرفته است به تدریج از سایر سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی عضو اتحادیه نیز صورت خواهد پذیرفت. 

printrating
  نظرات

profile photo نظر جدید

نظر جدید باسلام به نظراین جانب شهروحیدیه ازنظرعلایم ترافیکی وخط کشی وسایر موارد تکمیلی ترافیکی اول به مدیریت مدیرعامل سازمان ونیروهای تحت امر میباشد درضمن شهردار شهرنیز حمایت ورسیدگی به مشکلات حمل ونقل راحاِئز اهمیت قرار داده است انشالله که موفق وموید باشند

ارسال توسط ناشناس در تاریخ 1396/01/20 08:31:39 ق.ظ

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد