جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/12/14 تعداد بازدید: 628 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
جلسه شورای ترافیک شهرستان تاکستان با موضوع بررسی مطالعه بهبود تردد آن شهر برگزار شد

 روز دوشنبه نهم اسفندماه جلسه‌ای پیرامون بررسی و تایید مطالعه بهبود شهر تاکستان در محل ساختمان فرمانداری این شهر برگزار گردید.


جلسه‌ای در روز دوشنبه 9 اسفندماه سالجاری در ساختمان فرمانداری شهر تاکستان با حضور آقایان مهندس طاهرخانی فرماندار، جلیلوند معاون عمرانی فرمانداری، رضایی رئیس پلیس راهور، رحمانی رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، ربیعی مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی و قفقازی معاون برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه به همراه کارشناسان این معاونت، در راستای بررسی و تایید مطالعه بهبود تردد شهر تاکستان که توسط معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و مطابق شیوه‌نامه توزیع اعتبارات پروژه‌های عمرانی و خدماتی موضوع بند (و) تبصره (6) قانون بودجه سال 1395 صورت پذیرفته است، تشکیل گردید.

در ابتدای  این جلسه دکتر قفقازی در خصوص شیوه‌نامه ابلاغی و روند انجام مطالعات بهبود تردد در شهر تاکستان توضیحاتی را بیان نمود و در ادامه کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه به ارائه نتایج مطالعات انجام شده بر مبنای بازدید‌ها و برداشت‌های میدانی و نیز تبیین راهکارهای اجرایی بر اساس اولویت‌بندی مشکلات شناسایی شده پرداختند. در نهایت پس از بحث و بررسی و اخذ نظرات حاضرین در جلسه، کلیات مطالعات بهبود تردد شهر تاکستان مورد تصویب قرار گرفت.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد