جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/12/11 تعداد بازدید: 1050 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
مهندس خليل راحتي به سمت مشاور وزیر کشور در امور شهرداری‌ها و پروژه‌های عمرانی منصوب شد

با حكم دکتر رحمانی فضلی وزير محترم كشور، مهندس خليل راحتي به عنوان مشاور وزیر کشور در امور شهرداری‌ها و پروژه‌های عمرانی معرفي شد.


به گزارش روابط عمومي اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، متن حكم دکتر رحمانی فضلی در خصوص انتصاب مهندس خليل راحتي به عنوان مشاور وزیر کشور در امور شهرداری‌ها و پروژه‌های عمرانی به اين شرح است :

با عنایت به مراتب تعهد و تجارب موثر به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان مشاور وزیر در امور شهرداری‌ها و پروژه‌های عمرانی منصوب می‌نمایم.

پیگیری برای رشد و ارتقاء توانمندی شهرداری‌ها در جهت ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به آحاد مردم عزیز و نیز به سرانجام رسانیدن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی وزارت کشور در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف با تاکید بر سرعت، دقت و صرفه‌جویی از جمله مواردی است که انتظار دارد در جهت نیل به آن تلاش و کوشش نمایید.

توفیق روزافزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم."

 اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور: 

انتصاب جناب آقای مهندس خلیل راحتی را به سمت مشاور وزیر کشور در امور شهرداری‌ها و پروژه‌های عمرانی تبریک عرض نموده و مزید توفیقات ایشان را در این مسئولیت از درگاه احدیت مسالت می‌نماید. 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد