جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/12/11 تعداد بازدید: 549 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
اختصاص ۷ هزار میلیارد ریال برای تأمین ماشین‌آلات خدماتی و عمرانی شهرهای زیر یکصدهزار نفر جمعیت و روستاها

نمایندگان مردم در خانه ملت، ۷ هزار میلیارد ریال برای تأمین ماشین‌آلات خدماتی و عمرانی شهرهای زیر یکصدهزار نفر جمعیت و روستاها اختصاص دادند.


به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر روز دوشنبه 9 اسفندماه مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی جزئیات هزینه ای لایحه بودجه سال 96 با بند (و) تبصره 6 مبنی بر تامین بخشی از هزینه های طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شهرهای زیر یکصدهزار نفر جمعیت و روستاها موافقت کردند.

براساس این بند؛ به‌ وزارت کشور‌ (سازمان امور شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور) اجازه داده می‌شود در سال 1396 بیست‌‌درصد (20%) از وجوه تبصره(2) ماده(39) قانون‌ مالیات بر ارزش‌افزوده معادل‌ هفت‌ هزار میلیارد (7.000.000.000.000)ریال را که در اختیار آن وزارتخانه قرار می‌گیرد برای تامین ماشین آلات خدماتی و عمرانی و تامین بخشی از هزینه های طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شهرهای زیر یکصد هزار نفر جمعیت و روستاها به ترتیب به نسبت 70 درصد و 30 درصد به صورت مستقیم و یا تامین قسمتی از وجوه مورد نیاز خرید ماشین آلات مذکور، به تفکیک سهم هر استان پرداخت و هزینه کند.

حکم بند ب ماده 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده در سال 96 تنفیذ می گردد.

گفتنی است نمایندگان با 146 رأی موافق، 21 رأی مخالف و 4 رأی ممتنع ازمجموع 197 نماینده حاضر در مجلس با این بند از تبصره 6 موافقت کردند.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد