جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/12/8 تعداد بازدید: 627 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی شهرهای صفادشت، پردیس و چهاردانگه در حوزه مهندسی ترافیک

عملکرد، اقدامات و فعالیت‌های سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی شهرهای صفادشت، پردیس و چهاردانگه در هفته ابتدایی اسفند‌ماه توسط تیم کارشناسی اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت.


در راستای بازدیدهای دوره‌ای معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی در حوزه مهندسی ترافیک با هدف ارزیابی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی و سنجش میزان برخورداری آنها از تسهیلات ترافیکی، بازدیدهایی از یکم لغایت چهارم اسفندماه از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی شهرهای صفادشت، پردیس و چهاردانگه به‌عمل آمد.

در این بازدیدها ابتدا تیم کارشناسی اتحادیه با حضور در محل سازمان، نشستی را با مدیران عامل سازمان‌ها برگزار نمود که در آن به بحث و تبادل نظر در زمینه نواقص و مشکلات حمل‌و‌نقلی شهرهای مذکور پرداخته شد. در ادامه کارشناسان واحد مطالعات حمل‌و‌نقل معاونت برنامه‌ریزی‌و‌توسعه اتحادیه به انجام بازدیدهای میدانی، شناسایی معابر اصلی، شیوه‌ غالب حمل و نقلی، مسیر خطوط حمل‌و‌نقل همگانی، موقعیت ایستگاه‌ها و همچنین شناخت کاربری‌های عمده تولید و جذب سفر موجود در این شهرها پرداخته و به منظور شناخت نواقص و معضلات موجود، اقدام به برداشت‌های میدانی در سطح شهر نمودند. از جمله موضوعات مورد بازدید در برداشت‌های میدانی می‌توان به تسهیلات و ناوگان تاکسی و مینی‌بوس، ایمنی ترافیک، پارک آموزش ترافیک و شبیه‌سازهای رانندگی، طرح هندسی، علائم و تجهیزات ترافیکی، تسهیلات عابر پیاده و حمل‌و‌نقل بار و کالا در قالب تکمیل چک لیست ارزیابی کیفی و برداشت تصاویر اشاره نمود. 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد