جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/12/1 تعداد بازدید: 639 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان حمل‌و‌نقل همگانی شهر فردوسیه در حوزه مهندسی ترافیک

عملکرد، اقدامات و فعالیت‌های سازمان حمل‌و‌نقل همگانی فردوسیه در 26بهمن‌ماه توسط تیم کارشناسی اتحادیه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.


در راستای بازدیدهای دوره‌ای معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی سراسر کشور در حوزه مهندسی ترافیک و سنجش میزان برخورداری آنها از تسهیلات ترافیکی، بازدیدی در تاریخ 26/11/1395 از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان حمل‌ونقل همگانی فردوسیه به‌عمل آمد.

ابتدا تیم کارشناسی اتحادیه با حضور در محل سازمان نشستی را با معاونت سازمان برگزار نمودند که در آن به بحث و تبادل نظر در زمینه نواقص و مشکلات حمل‌و‌نقلی شهر فردوسیه پرداخته شد.

در ادامه کارشناسان واحد مطالعات حمل‌و‌نقل معاونت برنامه‌ریزی‌و ‌توسعه اتحادیه با همراهی کارشناس سازمان حمل‌و‌نقل همگانی فردوسیه به انجام بازدید میدانی و شناسایی معابر اصلی، موقعیت ایستگاه‌ها، مسیر خطوط حمل‌و‌نقل همگانی و هم‌چنین شناخت کاربری‌های عمده تولید و جذب سفر موجود در شهر پرداخته و به منظور شناخت نواقص و معضلات موجود، اقدام به برداشت‌های میدانی در سطح شهر نمودند. از جمله موضوعات مورد بازدید در برداشت‌های میدانی می‌توان به تسهیلات و ناوگان تاکسی و مینی‌بوس، ایمنی ترافیک، طرح هندسی، علائم و تجهیزات ترافیکی، تسهیلات عابر پیاده و حمل‌و‌نقل بار و کالا در قالب تکمیل چک لیست ارزیابی کیفی و برداشت تصاویر اشاره نمود. پس از اتمام بازدید تیم کارشناسی اتحادیه باحضور در محل سازمان، به تحلیل و بررسی شرایط شهر از نظر مهندسی حمل‌و‌نقل با معاونت سازمان پرداختند.

لازم به ذکر است این بازدیدها که از ابتدای سال 1395 در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی‌و‌توسعه اتحادیه قرار گرفته است به تدریج از سایر سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی عضو اتحادیه نیز صورت خواهد پذیرفت. 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد